کامو
متفاوت باشید

کامو با بیش از پانزده سال پیشینه در طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی کامو

تیم خدمات نمایشگاهی و غرفه سازی کامو در طی 15 سال تلاش و حضور بی وقفه خود در عرصه صنعت نمایشگاهی کشور می کوشد که با استفاده از روش های نوین بازاریابی ، فروش و تلفیق آن با دانش و علم معماری ، زمینه های لازم برای ارتقا نام تجاری شرکت ها و معرفی مطلوب خدمات و محصولات انان را ازطریق ارائه مشاوره و راهکارهای لازم برای تدوین برنامه های منسجم بازار یابی و فروش نمایشگاهی و ساخت غرفه هایی زیبا و خلاقانه در کوتاهترین زمان و با قیمت های مناسب و رقابتی برای جذب مخاطبین نمایشگاهی و معرفی بهینه شرکتها در بازار هدف خود وکسب سهم بازار بیشتر در مقایسه با رقبا را فراهم سازد.


مشاهده نمونه کارها تماس با کامو

حوزه فعالیت اجرایی کامو

داشتن مزایای رقابتی مذکور این فرصت و امکان را برای کامو فراهم نموده تا بتواند در کوتاهترین زمان و صرف کمترین هزینه زمینه ساز حضور متمایز و قدرتمند مشتریان در نمایشگاهای تجاری و تخصصی در سایت های مختلف نمایشگاهی تهران ( نمایشگاه بین المللی تهران ، شهر افتاب ، مصلی امام خمینی ، هتل المپیک ، مرکز همایش های راز ، برج میلاد و ....)و سایت های نمایشگاهی سایر شهرهای کشور ( اهواز، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، کیش و ....) و یا نمایشگاهی برون مرزی در کشورهای ترکیه ، دبی ، المان ، اسپانیا و... باشد


مشاوره تخصصی رایگان

021-88690176

اطلاعات بیشتر ...

چرا غرفه سازی کامو

داشتن برنامه بازاریابی  منسجم و کار امد برای حضوری موثر در نمایشگاههای داخلی / خارجی  ویا عمومی / تخصصی  جز لاینفک فعالیت های بازاریابی و فروش شرکتها محسوب می شود.

انتخاب نمایشگاههای تخصصی و مناسب  ، انتخاب صحیح مکان و متراژ مفید غرفه ،از یک سو  و ساخت دکور و سازه ای شکیل و کار امد، از سوی دیگر ، همواره از دغدغه های مشارکت کنندگان نمایشگاهی می باشد .

اجرای بی نقص ، کامل و به موقع یک غرفه مستلزم انتخاب پیمانکاران مجربی است  که دارای پیشینه اکادمیک مرتبط ، دانش و اگاهی نسبت به ماهیت کار و فرایند اجرا ، قدرت اجرایی بالا ، پشتوانه پرسنلی متخصص و با سابقه  ، کارگاه مستقل  ،امکانات و دستگاهای به روز ، انبار و تجهیزات نمایشگاهی و مهمتر از همه مدیریت پروژه کاملی باشد . انتخاب چنین پیمانکار غرفه سازی  ضمن کاهش استرس وهزینه های نمایشگاهی ،می تواند  زمینه های برتری و متفاوت دیده شدن  نسبت به سایر مشارکت کنندگان را فراهم کند.

تیم غرفه سازی کامو همواره در پی ارائه مشاوره های لازم ( به صورت رایگان ) برای تدوین برنامه ای هدفمند و تحقق بخشیدن به خواسته های مشتریان از طریق ارئه خدمات با کیفیت و مطلوب در کوتاهترین زمان به صورت" خدمات کامل نمایشگاهی "می باشد.

 • کانون تبلیغاتی کامو دارای بیش از 15 سال سابقه حضور مستمر و بی وقفه در عرصه صنعت غرفه سازی کشور و دارای مجوز فعالیت ( گریدB از نمایشگاه بین اللملی تهران و انجمن غرفه سازان نمایشگاهی) می باشد.
 • تمامی پرسنل جوان و پویای کامو که دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط در زمینه های بازاریابی ، فروش، طراحی ، معماری و ... و تجربه عملی کافی اجرا و ساخت غرفه بوده و همواره از لحظه اعلام درخواست مشتری تا تحویل کامل سفارش همچون یکی از اعضا مجموعه مشتری در کنار انان حضور دارند.
 • امکانات کارگاهی مستقل (700متر مربع ) در یکی از مدرن ترین شهرک های صنعتی کشور (شهرک بهینه سازی صنعت چوب در احمد اباد مستوفی )
 • برخورداری از بیش از سی نفر پرسنل کارگاهی با تجربه
 • دارا بودن امکانات اجرایی کافی از قبیل دستگاههای برش پیشرفته ، دستگاههای سی ان سی ، لیزر ، چاپ ، کاتر پلاتر و ...
 • دارا بودن انبار ذخیره کافی متریال مورد نیاز  ( نئوپان ، ام دی اف ،...)
 • دارا بودن امکانات کامل نور پردازی با کیفیت و به روز
 • دارا بودن امکانات چاپی کامل داخلی وخارجی  ( فلکس ، بنر ، پلات ، سولیت ، مش و ....)
 • داشتن تجهیزات جانبی کامل غرفه  ( تلویزیون، تلویزیون های شهری  ، مبلمان ، میز و صندلی ، یخچال ،ابسردکن و...)
 • امکان فراهم نمودن نیروهای اینفورمشن ، پذیرایی و... در غرفه
 • امکان عکاسی و فیلمبرداری ، سمپلینگ ، برگزاری مراسم های قرعه کشی  ، نظر سنجی و ... در غرفه
021-88690176