طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی ؛‌ واحد طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی کامو سعی دارد تا آنچه که شما جهت حضور موثر در یک نمایشگاه ، نیاز دارید؛ از مشاوره تا برنامه ریزی و اجرا ،را با استفاده از تخصص بازاریابی و سالها تجربه عملی برایتان فراهم کند.

غرفه سازی کامو با بیش از 15 سال پیشینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، دکوراسیون داخلی ، اداری ، تجاری و استند محصول و گرید B غرفه سازی از نمایشگاه بین المللی تهران ؛ آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی می باشد .

ارایه طرح اختصاصی غرفه بر اساس موقعیت غرفه در سالن ، بودجه و نیازهای شما به صورت طرح سه بعدی برای اجرا در داخل سالن و یا فضای باز نمایشگاهی از ویژگی های منحصر به فرد غرفه سازی کامو است که به طور قابل ملاحظه ای حضور شما را در نمایشگاه پر رنگ کرده و از سوی دیگر با بهینه کردن طرح غرفه مورد نظر باعث کاهش هزینه ها به طور چشمگیر می شود .


حوزه فعالیت اجرایی کامو

داشتن مزایای رقابتی مذکور این فرصت و امکان را برای کامو فراهم نموده تا بتواند در کوتاهترین زمان و صرف کمترین هزینه زمینه ساز حضور متمایز و قدرتمند مشتریان در نمایشگاهای تجاری و تخصصی در سایت های مختلف نمایشگاهی تهران ( نمایشگاه بین المللی تهران ، شهر افتاب ، مصلی امام خمینی ، هتل المپیک ، مرکز همایش های راز ، برج میلاد و ....) و سایت های نمایشگاهی سایر شهرهای کشور ( اهواز، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، کیش و ....) و یا نمایشگاهی برون مرزی در کشورهای ترکیه ، دبی ، المان ، اسپانیا و... باشد.

معیارهای ارزیابی یک غرفه مناسب

 • انتخاب نمایشگاهی متناسب بااهداف بازاریابی
 • انتخاب درست محل غرفه ( انتخاب صحیح سالن ، محل قرار گیری ، موقعیت غرفه از لحاظ وجوه قابل دسترسی ، متراژ مناسب و...)
 • طراحی فضا متناسب با اهداف و برنامه های بازاریابی ، ایجاد زمینه های لازم برای برگزاری جلسات و ملاقات های تجاری
 • طراحی خلاقانه و شکیل برای معرفی نام تجاری شرکت ، عرضه و نمایش کالا ها و خدمات شرکت با استفاده از اجرای سازه ، نور و رنگ و متریال های متفاوت
 • استفاده از تجهیزات نمایشگاهی با کیفیت و به روز ( تجهیزات صوتی تصویری، نور پردازی ، مبلمان ، پذیرایی و ...)
 • به کارگیری نیروهای باتجربه و با انگیزه برای جذب مخاطبین

انواع غرفه سازی

در اختیار داشتن امکانات کافی برای طراحی و ساخت غرفه این امکان را به کامو میدهد تا گزینه های اجرایی مناسب غرفه سازی را با توجه به خواسته ها و نیاز مشتریان ، بازار هدف و ویژگی های مخاطبین و مهمتر از همه بودجه ،در قالب سازه های اختصاصی ، مدولار ، ، ماکسیما ، اسپیس و یا تلفیقی به مشتریان پیشنهاد و اجرا نماید.

غرفه های خودساز اختصاصی

در این روش غرفه بر اساس خواسته ها، اهداف ،پلان غرفه ، بودجه مشتری به طور اختصاصی طراحی و تمامی فرایند اجرا ازتهیه نقشه های برش تا اماده سازی جهت نصب در نمایشگاه درمحل کارگاه انجام و سفارش برای نصب در محل نمایشگاه اماده سازی و مهیا می گردد.بدیهی است با توجه به ماهیت این روش سازه ها به طور اختصاصی ساخت و اجرا گردیده و در پایان نمایشگاه قابلیت استفاده مجدد ندارد.

غرفه های مدولار

برای اجرای غرفه های گروهی و یا پاویون های تجاری کشورهای مختلف با استفاده از سازه ها و تجهیزات نمایشگاهی مدرن که قابلیت ساخت و اجرای غرف یکسان و یک پارچه را داشته باشد با استفاده از سازه های ماکسیما امکان پذیر است .

سیستم های غرفه سازی ماکسیما علاوه بر دارا بودن استحکام و زیبایی لازم قابلیت تلفیق با سایر متریال های مرسوم غرفه سازی هم چون شیشه ، ام دی اف ، پلکسی ، فضا های چاپی را داشته و ضمن اجرای غرفه هایی بسیار شکیل ، کار امد و متنوع در کاهش هزینه و زمان اجرا بسیار موثر است .

در این روش علاوه بر مزایای مذکور فرصت بسیار مناسبی برای معرفی نام شرکت (برندینگ) و ایجاد فضا های گرافیگی چشمگیر فراهم می گردد.

غرفه های سالنی

استفاده از سازه های نمایشگاهی هشت پر و اسپیس فریم عمدتا برای ساخت و اجرای غرف یکسان و همشکل از سوی برگزارکنندگان به کار گرفته می شود . در این روش فرصت یکسانی را با حداقل هزینه در اختیار تمامی مشارکت کنندگان برای غرفه ارایی غرفه قرارگرفته ومشارکت کنندگان می بایستی راسا نسبت به تجهیز و غرفه ارایی غرفه های خود با استفاده از پوستر ، استند ، ویترین و... اقدام کنند.

غرفه های فضای باز

با توجه به استقبال زیاد در برخی از نمایشگاههای تخصصی از سوی مشارکت کنندگان و کمبود فضاهای سالنی و یا الزام حضور برخی از مشارکت کنندگان در فضای باز به دلیل وجود تجهیزات و ماشین الات حجیم ویا وزین ، ساخت غرفه های نمایشگاهی در فضای باز (اجبارا) انجام می گیرد .

عوامل تاثیر گذار بر قیمت غرفه سازی

پیشتر در مقاله ای عوامل موثر در هزینه ساخت غرفه را به طور مفصل مورد بحث قرار دادیم ولی به طور خلاصه از عوامل تاثیرگذار در قیمت غرفه سازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
 • محل برگزاری نمایشگاه ( تهران ، شهرستان ، برون مرزی و..)
 • متراژ غرفه ( بدیهی است هر چه متراژ غرفه بزرگتر باشد به نسبت هزینه تمام شده آن کاهش می یابد)
 • نوع سازه غرفه( غرفه اختصاصی با ساخت و ساز کامل ، مدولار ، ماکسیما ، تلفیقی و...)
 • فرم سازه غرفه (ساخت سازه های خاص و پیچیده و لزوم برش متریا ل با دستگاه سی ان سی در هزینه ها موثر است )
 • حجم سازه و متریال اصلی سازه غرفه( استفاده از ام دی اف ، شیشه ،فلز ، پلکسی و... در هزینه ها موثر است)
 • نوع و ارتفاع کف سازی و نوع پوشش غرفه ( سازه یک طبقه ، دو طبقه، پارکت و موکت و... در هزینه ها موثر است )
 • نوع رنگ به کار رفته( رنگ های خاص و ترکیب در هزینه ها موثر است )
 • نوع و حجم فضا هی چاپی غرفه
 • نوع نوشتار غرفه (استیکر ، یونولیت ، پلکسی ، چلنیوم و...)
 • نوع و حجم تجهیزات نورپردازی به کار رفته در غرفه
 • نوع و حجم تجهیزات جانبی بکار گرفته در غرفه ( تجهیزات صوتی تصویری ، مبلمان ، میز و صندلی و...)


چرا تیم نمایشگاهی کامو

داشتن برنامه بازاریابی منسجم و کار امد برای حضوری موثر در نمایشگاههای داخلی /خارجی ویا عمومی / تخصصی جز لاینفک فعالیت های بازاریابی و فروش شرکتها محسوب می شود. انتخاب نمایشگاههای تخصصی و مناسب ، انتخاب صحیح مکان و متراژ مفید غرفه ،از یک سو و ساخت دکور و سازه ای شکیل و کار امد، از سوی دیگر ، همواره از دغدغه های مشارکت کنندگان نمایشگاهی می باشد .

اجرای بی نقص ، کامل و به موقع یک غرفه مستلزم انتخاب پیمانکاران مجربی است که دارای پیشینه اکادمیک مرتبط ، دانش و اگاهی نسبت به ماهیت کار و فرایند اجرا ، قدرت اجرایی بالا ، پشتوانه پرسنلی متخصص و با سابقه ، کارگاه مستقل ،امکانات و دستگاهای به روز ، انبار و تجهیزات نمایشگاهی و مهمتر از همه مدیریت پروژه کاملی باشد .

تنها برخی از خدمات ما
در حوزه غرفه سازی نمایشگاهیارائه خدمات تبلیغاتی

تاثیر مستقیم در فروش


حضور موثر در نمایشگاه

دیده شوید !


تامین نیروی انسانی

نیروی متخصص information


تحقیقات بازاریابی

تعیین مسیر درست تبلیغات


آخرین اخبار و مقالات

برای مشاهده تمام اخبار و مقالات به وبلاگ کامو مراجعه کنید

10 نوامبر 2018

متریال مصرفی درغرفه سازی نمایشگاه

تجهیزات و مواد مصرفی غرفه سازی شامل تمام متریالی می شود که برای طراحی و ساخت غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از متریال مورد […]
4 نوامبر 2018

غرفه سازی نمایشگاهی در داخل و خارج از کشور

حضور  در نمایشگاه و طراحی و ساخت غرفه متناسب با شرایط حاکم برنمایشگاه های بین المللی و داخلی فرصت بسیار ارزشمندی است تا بتوان کالا و […]
3 نوامبر 2018

انواع غرفه سازی

صلی ترین کاربرد انواع غرفه سازی معمولا برای نمایشگاه هاست. ایده و خلاقیت در طراحی غرفه سازی یکی از مهم ترین فاکتورهای است که موجب جذب […]
2 نوامبر 2018
موفقیت در غرفه سازی نمایشگاهی

موفقیت در غرفه سازی نمایشگاهی

موفقیت در غرفه سازی نمایشگاهی ازجمله مهمترین مسئله و دغدغه ای است که صاحبان کسب و کارهاقبل حضور در نمایشگاه   دارند. غرفه سازی زمانی موفق است […]
021-88690176